Tym, co najczęściej poszukiwane jest przez zwolenników medycyny estetycznej jest naturalność. Właśnie przez to proponowane przez kosmetologów zabiegi wykorzystują coraz bardziej nowoczesne metody uzyskiwania pożądanych efektów. Zabiegi estetyczne przeprowadzane za pomocą kwasu hialuronowego to jedne z najczęściej wybieranych propozycji gabinetów kosmetologicznych. Medycyna estetyczna znalazła dla tej substancji wiele zastosowań. Co należy do najpopularniejszych propozycji?

Wypełnianie oznak starzenia

Zmarszczki spędzają sen z powiek dziesiątkom kobiet z całego świata. Obok botoksu do ich zwalczania wykorzystuje się kwas hialuronowy. Daje on o wiele bardziej naturalne efekty, aniżeli jad kiełbasiany, stąd kobiety tak często sięgają po niego podczas swoich zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy dokładnie wypełnia zmarszczki mimiczne, takie jak kurze łapki, czy lwia zmarszczka. Jego stosowanie jest bezpieczne dla organizmu w przeciwieństwie do nadmiernej ilości botoksu wprowadzanego pod skórę. Nie należy więc obawiać się o często występujące efekty uboczne.

Powiększanie ust

Obok wypełniania zmarszczek zabiegi kwasem hialuronowym obejmują także wypełnianie ust. Klientki kosmetologów zgłaszające się w tym celu doceniają naturalny efekt zabiegu, przez co chętnie powtarzają go w przyszłości. Warto zaznaczyć, że powiększanie ust kwasem hialuronowym po kilku miesiącach wymaga powtórzenia ze względu na zanikanie naturalnego efektu, jaki daje uzupełnienie warg wymienioną substancją.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...