Medycyna estetyczna to nie tylko powiększanie ust, czy usuwanie niedoskonałości. To przede wszystkim walka o długotrwałe efekty w postaci odmłodzonej, nawilżonej skóry. Właśnie takie działanie ma rewitalizacja skóry, która jest niczym innym, jak odżywieniem cery i dostarczeniem jej niezbędnych do funkcjonowania elementów. Kosmetolodzy często zalecają rewitalizację swoim pacjentom, którzy narzekają na zmęczoną twarz i chcą odświeżyć jej wygląd. Co jeszcze warto wiedzieć na temat rewitalizacji?

Odmłodzenie cery

Proces starzenia skóry rozpoczyna się już w okolicach dwudziestego roku życia. Regeneracja skóry zalecana jest więc nawet osobom, które osiągnęły trzydzieści lat. To właśnie wówczas uda się powstrzymać dalszy rozwój starzenia skóry i odbudować zniszczone włókna kolagenowe. Rewitalizacja w tym zakresie uwzględnia odpowiednie nawilżanie skóry i dbanie o zatrzymywanie wody w jej głębokich warstwach. Dzięki temu będzie wyglądała ona na bardziej jędrną, zdrowszą, a przede wszystkim wypoczętą.

Prawdziwa pomoc dla skóry

Jednakże rewitalizacja to nie tylko odmładzanie twarzy. Dzięki różnorodności jej zastosowań może stanowić także idealny sposób na oczyszczanie twarzy. Wszystko zależy od propozycji, jakie posiada poszczególny gabinet medycyny estetycznej. Przeprowadzona rewitalizacja znacząco wpływa na ogólny wygląd skóry twarzy. Dba o to, by dostarczone do niej składniki odżywcze od środka pobudzały naturalne włókna kolagenowe do regeneracji, a tym samym w widoczny sposób ujędrniały skórę.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...