Choć medycyna estetyczna od dawna towarzyszy kobietom i mężczyznom z całego świata, to nadal wiele jest osób, które na temat jej działania wiedzą niewiele. Gabinety medycyny estetycznej starają się propagować wiedzę o przeprowadzanych przez nich zabiegach, przez co z roku na roku zyskują coraz większą liczbę przychylnych im osób. Najpopularniejszymi kuracjami stosowanymi przez kosmetologów pozostają te, które wykorzystują substancję, jaką jest botoks. Co można osiągnąć, dzięki wstrzykiwaniu go pod powierzchnię skóry?

Modelowanie owalu twarzy

Botox to uniwersalna substancja dla medycyny estetycznej. Jednym z głównych zabiegów, który wykorzystuje ją podczas swojego działania jest modelowanie twarzy. Kobiety, które zgłaszają się w tym celu do kosmetologów cechuje zwiotczała cera, która nieestetycznie prezentuje się w codzienności. Za pomocą botoksu uzupełnia się owal twarzy, który w naturalny sposób odzyskuje dawny wyraz. Skóra staje się naciągnięta i pełna, dzięki czemu kobiety poddające się zabiegom ostrzykiwania botoksem mogą cieszyć się młodszym wyglądem.

Działanie przeciwzmarszczkowe

Mimo wszechstronnego zastosowania botoksu nadal najpopularniejsze jest wykorzystywanie go do wypełniania zmarszczek. Toksyna botulinowa, bo tak określa się botoks doskonale wypełnia nawet najgłębsze zmarszczki mimiczne i sprawdza się niemal w każdej części twarzy. Naturalny efekt po wykonaniu zabiegu ostrzykiwania botoksem sprawia, że kobiety w każdym wieku mogą cieszyć się gładką skórą, pozbawioną oznak starzenia.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...