Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej zakładają jeszcze bardziej skuteczną walkę z oznakami starzenia. Kosmetolodzy zaangażowani w wykonywanie swojego zawodu regularnie powinni monitorować rynek w celu poszukiwania najnowocześniejszych metod wykonywania swojej pracy. Do takich niewątpliwie należy ostrzykiwanie osoczem, które pobierane jest bezpośrednio z krwi pacjenta. Jak to możliwe, by odseparowany składnik krwi miał tak zbawienne działanie na kondycję cery i odbudowę jej naturalnych włókien?

Piękno zapisane we krwi

Osocze bogatopłytkowe odseparowywane jest z krwi pacjenta zgłaszającego się do kliniki medycyny estetycznej. To właśnie na jego podstawie przeprowadza się zabieg, taki jak mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, która skutecznie działa w walce przeciw starzeniu skóry. Kosmetolog w pierwszej kolejności pobiera krew od swojego pacjenta, a następnie poddaje ją obróbce wirówki. Ta w wyniku skomplikowanych procesów oddziela cenne mikroelementy, które następnie wprowadzane są pod skórę. Zabieg dzięki swojemu przebiegowi przyjął potoczną nazwę, jaką jest wampirzy lifting.

Nowoczesne zabiegi

Specjalistyczna klinika medycyny estetycznej proponuje swoim pacjentom zabiegi oparte na osoczu bogatopłytkowym. Są one stosunkowo nowe w zakresie usług gabinetów kosmetologicznych, jednakże o ich działaniu najlepiej świadczą zadowolone klientki. Te cieszyć się mogą jędrną i odżywioną skórą, a także odbudowanymi włóknami kolagenowymi. Wampirzy lifting jest coraz częściej wybierany przez klientów klinik.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...