Medycyna estetyczna regularnie zaskakuje nowoczesnymi zabiegami, które wykonywane są w jej ramach. Pojawianie się na branżowych konferencjach jest więc niejako obowiązkiem kosmetologów, z uwagi na szybko zmieniające się warunki wykonywania kuracji. Klinika medycyny estetycznej proponuje dziesiątki zaskakujących zabiegów, a wśród nich znajduje się wampirzy lifting. Jest to nic innego, jak kuracja wykorzystująca osocze bogatopłytkowe do przeprowadzania skomplikowanych terapii kosmetologicznych. Co warto wiedzieć o zabiegu?

Przebieg kuracji

Tym, co wyróżnia zabieg spośród pozostałych rozwiązań medycyny estetycznej jest pozyskiwanie substancji służącej do kuracji bezpośrednio z krwi pacjenta. Właśnie dlatego ostrzykiwanie osoczem nazywane jest potocznie wampirzym liftingiem. Specjalista pobiera krew swojego pacjenta, a następnie poddaje ją specjalistycznej obróbce w profesjonalnej wirówce. Ta oddziela osocze bogatopłytkowe od pozostałych elementów krwi i pozwala kosmetologowi umieścić je w głębokich warstwach cery pacjenta. Kuracja ta chętnie stosowana jest przez osoby po 40 roku życia. W jakim celu się ją wykonuje?

Wszystko dla piękna

Dla wielu wykorzystywanie elementów własnej krwi do osiągnięcia pięknego wyglądu jest bardzo kontrowersyjne. Jednakże zabiegom wykorzystującym osocze bogatopłytkowe nie można zarzucić nieskuteczności. Pomagają one poprawić koloryt skóry, a także działają zbawiennie na jej jędrność. Osocze pomaga odbudować zniszczone włókna kolagenowe i regeneruje skórę osoby, która poddaje się zabiegowi.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...